VETERINÁRNA POHOTOVOSŤ 0908 422 002
...všetko pre vášho domáceho miláčika

Škôlka, škola, výcvik psov a venčenie

Škôlka a škola slúži pre psíkov, ktorých majiteľ sa nemôže počas pracovného dňa o svojho psíka plnohodnotne postarať. Ponúkame pre psíkov dennú náplň tak, aby mali zabezpečené všetky potreby, ktorými sú výbeh, hra, kŕmenie , ošetrovanie a socializácia.

Majiteľ môže ráno svojho psíka priviesť do škôlky, školy a po práci si ho vyzdvihne.

Možnosť prebrať a odovzdať psíka doma, účtujú sa naviac cestovné náklady.

Pes musí byť riadne  vakcinovaný (psinka, parvoviróza, leptospiróza, parainfluenza, laryngotracheitída a besnota, podľa veku odčervený a aplikovaný prípravok proti ektoparazitom (blchám, kliešťom apod.).

Korektná informácia o zdravotnom stave od majiteľa.

Cena 5, 7, 10 € / deň
Podľa  veľkosti  plemena po dohode s majiteľom.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Profesionálne venčenie vašich psíkov sa vykonáva 1-5 krát do týždňa, podľa požiadaviek majiteľa. Majiteľ psíka sa prakticky nemusí o nič starať, nakoľko si po psíka prídeme k Vám domov alebo ho privediete k nám - mínus náklady na dopravu.

Každému psíkovi zabezpečíme plnohodnotný program, ktorý môže spočívať z dostatočného výbehu, hry, prechádzky do prírody alebo výcviku. Aktivity sa vykonávajú v našom centre pre psov a jeho priľahlom okolí. Po ukončení aktivít ho zase privezieme späť k Vám, kde Vás spokojne počká, kým sa vrátite domov.

Základné venčenie  5, 7, 10 € / deň  podľa plemena  a dohody s majiteľom.

Pri prebraní psíka u Vás doma sa účtujú naviac cestovné náklady.

Copyright © 2010 Veterinárna ambulancia ZVOLEN. Created by Bzučko.