VETERINÁRNA POHOTOVOSŤ 0908 422 002
...všetko pre vášho domáceho miláčika

Ambulancia

budova ambulancie

Naša veterinárna ambulancia bola otvorená v auguste 2008 v prízemných priestoroch multifunkčného objektu Lucia vo Zvolene, nachádzajúcom sa v blízkosti železničnej stanice Zvolen – mesto (malá stanica).

Od počiatku svojej existencie je naša prax zameraná na veterinárnu starostlivosť o spoločenské zvieratá, teda najmä psy a mačky, ale tiež králiky, hlodavce, fretky, exotické vtáky a plazy.

Našou prácou a poslaním je riešenie zdravotných problémov Vašich miláčikov a ich prevencia, na čo nám okrem našich odborných vedomostí a skúseností slúži príslušné materiálne a technické vybavenie.

Okrem toho Vám tiež vieme poskytnúť dôležité rady pri výchove Vašich psov plynúce z dlhoročných chovateľských skúseností MVDr. Siládiho, ktorý chová niekoľko vlastných psov a je skúseným kynológom a cvičiteľom poľovníckych a služobných plemien. Aj Váš pes môže absolvovať výcvik v súkromných priestoroch v Banskej Belej, či už ide o výchovu k základnej poslušnosti alebo pokročilejší výcvik. V týchto priestoroch poskytujeme aj hotelové služby pre Vaše psy a mačky.

Na našom pracovisku vo Zvolene sa tiež nachádza salón pre psy, z ktorého Váš zvierací spoločník určite odíde upravený podľa Vašich predstáv.

Ponuka našich služieb je komplexná. Urobíme všetko pre Vášho domáceho miláčika.

Copyright © 2010 Veterinárna ambulancia ZVOLEN. Created by Bzučko.